MOQUI MARBLES nebo též ŽIJÍCÍ KAMENY

Byly po staletí používány šamany a jinými mystiky jako posvátné kameny při nejrůznějších rituálech a putováních. Putování s Moqui zpřístupňuje minulé i budoucí informace, umožňuje jejich zasazení do širokého kontextu a jednat v souladu s potřebami Země, nikoli ze zištných důvodů. Moqui kameny vydávají tolik energie, že jsou srovnatelné s „Meteority" a „BOJI kameny".

Moqui Marbles pomáhají sladit a vyrovnat energii v jednotlivých čakrách, odstraňují jejich blokády, uzemňují, a ochraňují. Zlepšují koncentraci. Svému majiteli propůjčují svoji nadpozemskou energii a pomáhají přitahovat radost, štěstí a spokojenost. Odhání veškeré zlo. Pozitivní síly je možno přenášet i na vaše okolí. Jsou kameny splněných přání a duševní rovnováhy. Mají blahodárné účinky při duševní a citové nevyrovnanosti, oslabení a ztrátě životadárné energie. Regenerují organismus na všech úrovních. Skřípání Mogui o sebe zvyšuje naši vnímavost vůči zvukům, které leží obvykle mimo naše pásma vnímání.

Moqui jsou párové kameny, tj. existuje „mužský" a „ženský" kámen. Ženské kameny jsou hladší a kulatější, mužské jsou hrbolaté a mají často ufovitý (létající talíř připomínající) tvar. Jsou vynikajícími kameny pro meditaci. Tyto kameny se drží sevřené v dlaních a to tak, že praváci drží v pravé ruce kámen opačného pohlaví (muž - ženský kámen a žena - mužský kámen) a druhý kámen sevřeme ve druhé ruce. Leváci mají tyto kameny obráceně. Uvolněte se a nechte kameny působit. Na začátku lze pocítit mírné brnění v rukách nebo teplo, které později přechází do příjemného pulzování a chvění. Následně z kamenů začně stoupat teplo, které se začne přes ruce a ramena rozlévat do celého těla.

Když se kamenům Moqui Marbles skutečně věnujete s láskou, působí na vás svou nesmírně pokojnou energií, zahání od vás vše zlé a čistí vaši auru.

Moqui Marbles umístěné v místnosti chrání a hormonizují celý prostor. Chrání před negativními energiemi všeho druhu. Navozují klidnou, veselou a přátelskou atmosféru. Obyvatelům prostoru, které chrání přinášejí štěstí, plodnost a životní radost.

Léčebné využití: odblokovávají, čistí a harmonizují všechny čakry a meridiány, urychlují léčení a potlačují bolest. Pomáhají při problémech s nespavostí, zlepšují kvalitu spánku a přinášejí očistné sny. Zlepšují absorpci železa, krvetvorbu a prokrvení. Aktivují regeneraci. Posilují svaly, střeva, žíly, imunitní systém. Omlazují tkáně, orgány a kůži. Vynikajícím pomocníkem při stresu a nervovém vypětí. Mužské kameny se vždy přikládají na slabou nebo nemocnou část těla, ženské kameny na opačnou část těla. Jakmile položíte druhý kámen a uzavřete tím energetický okruh, pocítíte tok energie. Pokud máte jen dva mužské nebo jen dva ženské kameny, ten těžší z nich se pokládá na nemocnou část těla, druhý na zdravou. Zvyšují účinnost jiných kamenů. Dobře se kombinují s „Meteority" , „ Tektity" a „Vltavíny".

 

 
Ceník 


 

Energie MOQUI MARBLES společně s pyramidální energií 1 hod. 250 Kč


Objednávky

Pozn: Pole označená hvězdičkou, musí být pro zdárné odeslání objednávky vyplněna!

Jméno a Příjmení:

*

Telefon:

*

E-mail:
Předmět zájmu:

Aktuality
29.dubna 2020
Obličej + krk + dekolt - jen za 500 Kč. BONUS hřbety rukou zdarma!...
29.dubna 2020
4x terapie pouze za 4000 Kč!...
Všechny aktuality
» AKCE Lifting RADIO4
» Reconnective Healing™ - Rekonektivní léčení
» Od 11.5. opět otevřeno
Copyright 2011 Jan Bican
odkazy | mapa webu