Úvod

Objevitel této unikátní metody léčení, Dr. Eric Pearl, říká: „My všichni máme možnost přenášet tyto nové léčivé frekvence, jakmile se s nimi setkáme. Je to dar naší doby. Tím, že vyléčíme sebe, můžeme se naučit léčit i druhé. Reconnective Healing je více než léčení energií. Zahrnuje všechny formy léčení energií a je za nimi. Tato energie, lépe řečeno frekvence, světlo a informace byly přineseny skrz vesmír na tak vysoké úrovni, jakou jsme dosud nepoznali."

 

Profil

Jmenuji se Jan Bican, jsem z Českých Budějovic a již mnoho let se zajímám o způsoby alternativního léčení. Moje cesta k rekonektivnímu léčení a k Reconnection - Znovunapojení vedla přes Reiki a pyramidu. Tyto formy energetického léčení jsem s úspěchem poskytoval v mém masážním a relaxačním salonu v Českých Budějovicích na poliklinice Jih.


Po seznámení s knihou Dr. Erica Pearla, kterou jsem začal číst večer a nad ránem ji dočetl, jsem nabyl přesvědčení, že toto je ta cesta, kterou jsem hledal. Kniha se jmenuje Reconnection - Návrat k léčivé energii a doslova mne nadchla.

Shodou „náhod" (náhody neexistují) se v Praze za 14 dní měly konat semináře vedené autorem této knihy Dr. Ericem Pearlem a jeho asistenty. Po osobním The Reconnection - Znovunapojení jsem absolvoval přednášku - Podstata léčení Level I, II semináře o základních pravdách léčení, nových frekvencích léčení a Level III: The Reconnection - Znovunapojení.


Tato skutečnost naprosto změnila můj vhled do možností alternativního způsobu léčby. Nyní mohu mým klientům nabídnout léčivé frekvence, informace a světlo, které zde na této úrovni ještě nikdy nebyly, nejsou závislé na nějaké víře, ale jsou účinné i u skeptiků.


Pracovat s novými frekvencemi léčení je něco úžasného a tuto možnost, která mi byla dána, beru jako poslání, které má být ku prospěchu všem, kteří projeví o tuto formu léčby zájem.

 

Reconnective Healing™ - Rekonektivní léčení

Reconnective Healing™ je naprosto nový, originální a jedinečný způsob léčení a osobní transformace. Rekonektivní léčení je způsob jak poskytnout tělu informační tok a ten zajistí optimální stav, kterým je harmonie celého organismu a navrácení schopnosti samoléčení.


Toto léčení jde za hranice všech doposud známých způsobů energetického léčení a přesahuje hranice jeho chápání našimi pěti smysly. Při léčení dochází ke spojení člověka s dosud neznámými frekvencemi. Tato skutečnost umožňuje realizovat celý potenciál a nastolit restruktualizaci informací DNA a zvýšit imunitu organizmu.


Praktikující Rekonektivního léčení není léčitel a to ani Dr. Eric Pearl, který tyto frekvence a světlo objevil, je „pouze" prostředníkem, přes kterého tyto frekvence proudí k druhým lidem. Tyto frekvence pochází ze zdroje Absolutního vědomí a v organismu svou inteligencí působí individuálně.


Jsou zdokumentovány různá „zázračná" vyléčení i závažných onemocnění (viz. kniha Reconnection), ale je i nutno říci, že ne vždy se výsledky léčby shodují s přáním a představami klienta. Je dobré neočekávat, ale nechat frekvence a světlo pracovat, neboť tato energie vždy udělá to co je pro vás, v daném okamžiku to nejlepší a změny jsou patrné ještě dlouho poté, kdy jste se s energií Reconnection setkali.

Léčení probíhá vleže na lehátku, je bezkontaktní a klient je oblečen. Doba léčení je cca 45 min. Po dobu léčení má klient zavřené oči, je uvolněn a vnímá cokoli, co ho zaujme. Většinou dochází k různým pocitům, které jsou individuální. Někdo vidí světelné bytosti, cítí chlad, teplo, vánek, jemné brnění, šimrání, má vznášející se pocit a u někoho se mohou projevit i různé emoce, jako jsou výbuchy smíchu, pláče, bezmezné radosti apod.

Stává se, že si člověk po léčbě Reconnection nevybaví nic, ale cítí se radostně ještě dlouho poté, co léčení proběhlo. Je dobré nechat tyto věci plynout a mít na paměti, že jsme přijali frekvence, které působí komplexně pro naše dobro i kdyby naše pocity nebyly v korespondenci s touto skutečností.

Je třeba podotknout, že praktikující Reconnection nezprostředkovává frekvence pro nějaké konkrétní místo, které mu označí klient jako problémové. Energie Reconnection je natolik inteligentní, že vždy působí tam, kde je to pro klienta nejoptimálnější. Např. bolesti v koleně může způsobovat nemocná ledvina a o tom nemusí klient ani vědět. Frekvence vyléčí ledvinu a tím odezní později i bolest v koleně.

U závažných vleklých onemocnění může docházet k odeznívání problému často i v řádu měsíců. Toto však není pravidlem, je klidně možné, že dojde k nápravě okamžitě a to i při prvním kontaktu s touto inteligentní frekvencí Reconnection.

Dr. Eric Pearl doporučuje tři sezení Reconnective Healing zhruba v rozmezí třech týdnů, tj. vždy po týdnu jedno sezení. Pokud by problémy přetrvávaly a nebyly by pozorovatelné žádné změny k lepšímu, tak léčbu po půl roce opakovat.

Reconnective Healing™ se doporučuje i těm, kteří se domnívají, že k jejich individuálnímu růstu je vhodné obsolvovat osobní The Reconnection®. Léčení je bez rizika vedlejších účinků, vhodné i pro těhotné ženy - absolutně bezpečné.

 

Certifikaty Reconnective

The Reconnection® - Znovunapojení

Kdysi byly meridiány na našem těle (někdy též zvané akupunkturní dráhy) spojeny s liniemi, které obepínají naši planetu a protínají se na tzv. silových místech, jakými jsou např. Machu Picchu a Sedona. Tyto linie pokračovaly dále a spojovaly nás s mnohem vetší energetickou, informační sítí a tím nás spojovaly s celým Vesmírem.


Tělo každého člověka, ale i zvířat a rostlin obsahuje celou řadu energetických bodů a linií. Dnes jsou to bohužel pouze pozůstatky toho, čím bývaly kdysi. Tyto linie a body i nadále slouží k našemu propojení s Vesmírem, jako tunel, který řídí komunikaci energie, světla a informací mezi makro a mikrokosmem, čili Vesmírem a lidstvem.


Někdy v minulosti jsme ztratili spojení s těmito body a tím jsme přišli i o možnost plnohodnotně se spojit s Vesmírem, což nás vzdálilo od předchozího rychlého a expanzivního stupně rozvoje.

The Reconnection® přináší zpět nové axiotonální linie, které nás napojují na mnohem mocnější a rozvinutější úroveň než cokoliv předtím. Tyto linie jsou součástí nadčasové sítě inteligence, paralerního vícerozměrného systému, který poskytuje základní energii k obnoveným funkcím lidského těla.


Provedení osobního The Reconnection® certifikovaným praktikem ve vás aktivuje nové energetické dráhy a body a tím získáte možnost se připojit k energii, informacím a světlu Vesmíru a planety Země.

 

 

Dr. Eric Pearl na ČT24

Odkaz na rozhovor s panem Dr. Ericem Pearlem na České televizi
ZDE.

  

Ceník

Reconnective Healing™ - Rekonektivní léčení - 1x
Reconnection® - Znovunapojení
Ceny jsou stanoveny Dr. Ericem Pearlem po celem světě

 

1200 CZK
$ 333 USD
(nebo ekvivalent v CZK)


Objednávky

Pozn: Pole označená hvězdičkou, musí být pro zdárné odeslání objednávky vyplněna!

Jméno a Příjmení:

*

Telefon:

*

E-mail:
Předmět zájmu:

Aktuality
29.dubna 2020
Obličej + krk + dekolt - jen za 500 Kč. BONUS hřbety rukou zdarma!...
29.dubna 2020
4x terapie pouze za 4000 Kč!...
Všechny aktuality
» AKCE Lifting RADIO4
» Reconnective Healing™ - Rekonektivní léčení
» Od 11.5. opět otevřeno
Copyright 2011 Jan Bican
odkazy | mapa webu